Merkezlerimiz

Saç Ekimi Merkezi

Saç ekimi, son dönemde yoğun saç kaybına uğrayan ve bölgesel olarak saçlı derinin gözle görülür şekilde kaybolduğu bölgeler için uygulanabilen yöntemler arasında giderek popüler hale gelmiştir. Özel Ege Şehir hastanesi olarak İzmir Saç Ekimi Merkezi, doğru bireye doğru saç ekimi yöntemi ve tedavi seçenekleri ile; Dermatoloji Uzmanı ile Estetik, Plastik Cerrahi ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doktorlarımız koordinatörlüğünde,  farklı saç ekimi yöntemleri bilen ve onlarca kez uygulamış deneyimli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İzmir Saç Ekimi Merkezi: Tam Donanımlı Hastane, Deneyimli Uzman Hekim kadrosu ve Saç Ekim Ekibi

Saç ekimi yaptıracak kişilerin öncelikli dikkat etmesi gereken kurallardan ilki, ekim yapılacak merkezin kalitesidir. Özellikle alt yapısı güçlü, 3. basamak yoğun bakım ünitesi olan, anestezi uzmanı hekim deneyimi kuvvetli, saç ekiminin yapıldığı ekipmanların son teknoloji olması Saç ekiminin başarılı olması için gerekli ilk adımdır.

Saç ekimi yapacak kişilerin deneyimli olması da saç ekiminin başarılı olması için önemli hususlardan birisidir. Saç Ekiminin başında koordine etmek için bulunacak hekimin deneyimli olması, saç ekimini gerçekleştirecek saç ekim hemşirelerinin deneyimli olması çok önemlidir. Hastanemizde Farklı Saç Ekim Uygulamalarını onlarca kez başarı ile gerçekleştirmiş Uzman hekimlerimiz ve saç ekim hemşirelerimiz görev yapmaktadır.

Saç Ekimi kimlere uygulanır?

Saç kaybı, erkeklerde kadınlara oranla daha yüksek oranlarda görülmektedir. Özellikle genetik (ailesel yatkınlık) faktörler, çevresel etmenler, farklı ilaç tedavileri saç kaybını artırabilmektedir. Saç kaybı belirli bir oranın üzerinde olan bireyler Saç ekimi uygulamalarından fayda sağlamaktadırlar.

Saç ekimi uygulamaları (tipleri) nelerdir?

Saç ekimi tipleri;

  • FUE (Foliculer Unit Extraction – Foliküler Ünite Ekstraksiyonu)
  • FUT (Foliculer Unite Transportation – Foliküler Ünite Transferi)
  • DHI (Implanter kalem ile saç ekimi yöntemi)
  • Organik Saç ekimi

Her saç ekimi uygulaması her bireye uygun olmamakla birlikte, doğru saç ekimi uygulaması Saç ekimi öncesinde doktor ile hastanın ortak kararı ile belirlenmektedir.

Saç Ekimi Fiyatları 2020

İlgili mevzuatlar gereğince Saç ekimi fiyatları 2020 yılı için internet ortamında bilgi verilememektedir. Dilerseniz 0 232 390 0 390 numaralı telefondan direkt arayarak ya da whatsapp yolu  ile iletişime geçerek ücretsiz öngörüşme randevusu oluşturabilirsiniz.

Whatsapp ile iletişime geçmek için tıklayın.

WhatsApp Destek

Menü