Kurumsal

Özel Ege Şehir Hastanesi

Özel Ege Şehir Hastanesi modern mimarisi, ileri teknoloji cihazları, konforlu hasta odaları ve poliklinikleri ile 2016 Nisan ayından beri İzmir’in Konak ilçesinde hizmet vermektedir. Hastanemiz, hastaların kendilerini özel ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülerek tasarlandı. Hedefimiz bir üniversite hastanesi olmaktır.

Uluslararası Sağlık Standartlarına Sahibiz

  • Uluslararası sağlık standartlarında, modern altyapısı ve üstün tıp teknolojisi ile hizmet veren hastanemiz 107 yataklıdır.
  • Hastanemizde 6 adet tam donanımlı ameliyathane; en yeni sterilizasyon tekniklerinin uygulandığı uluslararası standartlarında ameliyathanelerimiz bulunmaktadır.
  • 2 doğumhanemiz, yeni doğan ve erişkin olmak üzere toplamda 31 yataklı üç yoğun bakım ünitesi, 39 poliklinik odası mevcuttur.
  • Fizik Tedavi, Plazmaferez Ünitelerimiz, Saç Ekim Merkezimiz, Uyku Laboratuvarımız da bulunmaktadır.
  • İzmir’de diğer özel hastanelerde bulunmayan Hematoloji ve Çocuk Cerrahisi, hastanemizin vazgeçilmez branşlarındandır.
  • En genç, güçlü hekimlerimiz ve deneyimli öğretim üyesi kadromuzla hastalarımıza hizmet veriyoruz. Hekimlerimizin her biri kendi alanında önemli başarılara imza atmaktadırlar.
  • Bizlere canlarını emanet eden hastalarımıza şifa bulmak için 7 gün 24 saat elimizden ne geliyorsa yapmaktayız.

Sağlığınız Bizim İçin Önemli

Poliklinik hizmetine önem veren hastane yönetimimiz, hastaların bu hizmeti alırken tüm hizmet birimlerinden en ideal şekilde yararlanmaları için polikliniklerimiz kapsamlı hizmet verecek niteliklerle donatıldı. Özel Ege Şehir Hastanesi olarak hedefimiz; daha da büyüyerek üniversite hastanesi olmak, sağlık turizmi ile ilgili çalışmalarımızı arttırmak, kaliteli hizmet, uzman ekiplerimizle Türkiye ve dünya çapında örnek alınan ve referans gösterilen bir hastane olmaktır. 

Whatsapp Destek