MENÜ
Adınız Soyadınız (Yayınlanmaz)
Düşünceleriniz
Düşünceleriniz gönderildi! İşlem hatalı! İşleniyor...
    Hasta Görüşleri
  • S..... 10.09.2019

    İntramüsküler enjeksiyon sebebi ile Dr bey e başvurduk. Dr. Bey gereken işlemleri yaptı. Bizi enfeksiyon hastalıkları birimine yönlendirdi. Yapılan tedaviler sonrası şuan sıkıntım kalmadı. Alanım DEĞİL diyen birçok hekim olmasına rağmen bize yol gösterdi. Teşekkürler.

  • H..... 19.07.2019

    08 Temmuz 2019 tarihinde tavsiye üzerine 69 yaşındaki annemi, dizlerini muayene için operatör doktor Tunç Kabaklioglu 'na götürdük .Ameliyat olması gerektiğini söyledi. Ertesi güne ameliyat randevusu aldık. 09 Temmuz 2019 tarihinde epidural anestezi ile annem çift diz protez ameliyatı oldu. Gerek poliklinik sürecinde gerekse ameliyat öncesi ve sonrasında Tunç Bey 'in hekimlik yaklaşımlarından çok memnun kaldık. Güler yüzlü , anlayışlı ve pozitif bakış açısı bizi çok rahatlattı. Bir sağlık çalışanı olarak hasta yakını olmak benim için , annem için ise ameliyat öncesive sonrası çok zordu. Ancak bu süreci Tunç Bey'in tecrübesi ile birlikte güçlenmiş ekibi ile çok rahat ve kolay bir şekilde atlattık .Tunc Bey ve ekibindeki fizyoterapist Gökhan Bey 'e ,asistanı Kaan Bey 'e ameliyathane ekibi ve anestezi ekibine çok teşekkür ederiz.

Hakkında

1961 yılında İzmir de doğdum. İlk ve ortaokulu takiben 1979 yılında İzmir Atatürk lisesinde mezun oldum. 1980 yılında İzmir de Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimime başladım. 1986 yılında Tıp fakültesini bitirdim. 
İki yıl zorunlu hizmetimi tamamladıktan sonra girdiğim TUS sınavı (Nisan 1988) ile yine Dokuz Eylül Üniversitesi tıp fakültesinde uzmanlık eğitimime başladım. 1993 Senesinde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlık sınavını vererek uzman hekim oldum.


1993 - 1997 seneleri arasında Dokuz eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde Ortopedi ve Travmatoloji kürsüsünde uzman hekim olarak çalıştım. 1997 nisan ayında İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesinde çalışmaya başladım. 1997’den 2018 Mart ayına kadar çalıştığım bu hastaneden emekli olarak ayrıldım. Yine aynı yıl Mart ayında özel bir hastanede çalışmaya başladım. 2019 nisan ayından beridir de Özel Ege Şehir hastanesinde çalışmalarımı sürdürüyorum.