MENÜ
Adınız Soyadınız (Yayınlanmaz)
Düşünceleriniz
Düşünceleriniz gönderildi! İşlem hatalı! İşleniyor...
  Hasta Görüşleri
 • F..... 17.10.2019

  Kansızlıkla yıllardır mücadele eden biri olarak doktor bey sayesinde kurtuldum. Tetkiklerin yanısıra yaklaşımı güleryüzü samimiyeti en başta beni etkileyen ve kendimi toparlamam sağlayan bir faktör. Belkide o böyle ikna edici tatlı dilli olmasaydı uyguladığı tedaviyi kabul etmezdim çünkü yıllardır ilaç içmekten o doktor bu doktor dolaşmaktan yorulmuştum. İyi ki kendisini tanımışım ve hastanenizi tercih etmemin tek sebebidir.

 • H..... 21.09.2019

  Rutin kontrol amaçlı polikliniğe başvurdum. Halsizlik dışında sol yan ağrım vardı . Yapılan tetkikler sonrası , Hematoloji hekimine yönlendirildi. KLL tanısı aldım 3. Evre eğer doktor beyin ilgi alakası olmasaydı, kötü düşünmek istemiyorum. Şimdi tedavi görüyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

 • S..... 26.09.2019

  BABAM DİABET HASTASI BİRÇOK HEKİM İLE İLETİŞİME GEÇTİK. KONTROL ALTINA ALINAMDI. DR. BEYİN İLGİSİ VE TEDAVİ YÖNTEMİ İLE ŞUANDA DEĞERLERİ STABİL. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 • s..... 27.08.2019

  Soğuk algınlığı şikayeti ile ege şehir hastanesi dahiliye bölümüne başvurdum. Yapılan tetkikler sonucunda dr. um Namıg bey Hematolojiye yönlendirildi. Hastalığımın tanısı koyuldu. Herşey için teşekkür ediyor. İmmun sistem zayıf olması nedeni ile aşı başlanıldı. Önerileri sayesinde çok iyiyim. Hastanenizde böyle uzman , profesör hekimlerin var olması biz hastalar için kazanç. Teşekkür ediyorum.

 • n..... 28.09.2019

  diyabeti kesinlikle kabul etmiyordum. Doktor ilgisi , güler yüzü hastalığı kabullenmemi sağladı. Şuan insülin kullanıyorum. Teşekkür ediyorum.