Uzm.Dr. Ayşen İnceoğlu Taşkın

Nöroloji 0232 390 0 390 info@egesehirhastanesi.com.tr Doktoruna Görün
MENÜ
Adınız Soyadınız (Yayınlanmaz)
Düşünceleriniz
Düşünceleriniz gönderildi! İşlem hatalı! İşleniyor...
  Hasta Görüşleri
 • o..... 01.08.2019

  eşimin epilepsi rahatsızlığı nedeni ile gezmedigim hastahane ve doktor kalma di takı AYŞEN hoca karşımıza çıkana kadar allah yolunu açık etsin başarıları daim olsun

 • V..... 01.08.2019

  Doktorluk mesleği hakkında on yargılarımı kıran, anneme doğru teşhisi koyup iyileşme yolunda büyük adımlar kaydetmesine vesile olan hastasıni güleryüzle saygıyla karsilayan, hastalarına harfi harfine açıklamalar yapıp dinleyen güzel Ayşen Hanım iyiki varsınız başarılarınız daim olsun. Ailemizin biricik Norologu :)

 • M..... 01.08.2019

  Dr.Ayşen Hanım dan 2014ten beri düzenli olarak tedavi görmekteyim.Mesleğimden dolayı bel fıtığı teşhisi konmuştur.Ayşen hanıma tedaviye gelmeden önce hiç ayakta duramıyordum, mesleğimi yapamıyordum.Şu an da onun sayesinde günlük yaşantımı devam ettiriyorum.Mesleğimi yapabiliyorum.Kendisine çok teşekkür ederim, mesleğinde ve yeni başladığı ege şehir hastanesinde başarılar dilerim.

 • I..... 02.08.2019

  Aysen hanım guler yuzuyle bızı gercekten cok ıyı karsılaması 1 haftadır sureklı yakından takip etmesı annemı gonul rahatlığıyla emanet edecegım tek hekım allah yolunu acık etsın hersey ıcın cok ama cok tesekkur ederız ıyı kı sızı tanımısız herkese gercekten tavsıye ederım aysen hanımı giydiği önlüğün hakkını veren doktorumuz aysen ınceoğlu taskın sıze mınnettarım suan

 • ..... 02.08.2019

  Mükemmel bir doktor çok guler yüzlü işinde başarılı Allah razzı olsun ondan

 • S..... 07.08.2019

  Güler yüzlü sıcak kanlı haliyle her konuda bize yardımcı olan güzel doktorumuz. Koyduğu bütün teşhisleri ile annemi her gün iyiye götürdüğü için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

 • F..... 07.08.2019

  Ayşen hanıma nörapatik ağrı nedeniyle İnternetten araştırarak bulduk denge kaybı ayaklarımda hissizlik uyuşmalarım vardı kendisinin uyguladığı tedavi ile şu anda dengemi sağlayabiliyorum ayaklarımda his geldi kendisinin güler yüzü bile hastalarına çok güzel moral veriyor kendisine çok teşekkür ederiz Allah razı olsun hocam sizden

 • F..... 22.08.2019

  Ayşen hanım gerçekten mükemmel bir insan ve bu yanında mükemmel bir doktor eşim ve ben her şey için çok teşekkür ederiz. Ayşen hanım güler yüzlü, pozitif,insanlara öz güven aşılayan, samimi ve en önemlisi ben 35 yaşındayım hiç bir doktorun hastasını ayağa kalkıp karşıladığını ve satıldığını görmedim onun her şeyiyle mükemmel bir insan ve doktor kendisi tekrar tekrar çok teşekkür ederim hocam saygılarımla. Fadime Faruk ÇEKEN

 • S..... 26.07.2019

  Ayşen Hanım harika bir doktor hasta ile ilgisi ve iletişimi fevkalede,doğru teşhis ve tedavisiyle kendimi çok rahat hissediyorum.Kendisine çok teşekkür ediyor yolunun açık olmasını diliyorum.

 • P..... 29.07.2019

  Aysen hanim Allah karsimiza cikardi. Annemin sagligina kavusmasina vesile oldu. Cok basarili,bilgili ve guler yuzlu hocamiza ailecek Cok tesekkur ederiz.

 • R..... 30.07.2019

  Annem Pakize Değirmencinin vasküler demans hastalığını çok güzel tedavi etti Şefkatli sakin davranışı hasta yakını ile iletişimi telefonlarıma cevap vermesi beni rahatlatıyor. Yeni hastanesinde başarılı sağlıklı günler dilerm

 • C..... 30.07.2019

  Aysen hocam doktor olarak harika insan olarakta super hastaligima teshisi super hersey icin tessekkurler

 • F..... 30.07.2019

  Ayşen Hanım bölümünde çok başarılı bir doktor.İletişimi ve pozitif enerjisi ile motive ediyor.Hastalığım sürecinde her sorunumu rahatlıkla paylaşabildim ve olumlu yapıcı tavırlarıyla bana umut oldu ,her zaman sorularıma cevap verdi.Herşey için teşekkür ederim...

Hakkında

Dr. Ayşen İnceoğlu Taşkın 1979 Antalya doğumludur. 
2003 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2004-2009 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi'nde 1.Nöroloji Kliniği’nde ihtisasını tamamladıktan sonra uzmanlığı süresince Mardin Devlet Hastanesi, Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi ve İzmir Özel Su hastanesinde çalışmıştır. 

Dr. Ayşen İnceoğlu Taşkın, beyin ve sinir sistemlerinin tüm hastalıklarıyla severek ilgilenmektedir. Özellikle baş ağrısı ve alt grupları olan migren, gerilim başağrısı gibi, hareket hastalıkları, parkinson, bel ve boyun fıtığının medikal tedavisi, baş dönmesi ve özellikle çağımızın hastalığı demans (bunama) ile yakından ilgilenmektedir.

Bununla beraber, hastanemizdeki teknolojik altyapı sayesinde, Nöroloji Bölümümüzün ihtiyaç duyduğu tüm tetkik ve görüntüleme işlemleri herhangi bir dış merkeze ihtiyaç kalmadan aynı çatı altında gerçekleştirilebilmektedir. 

Uzmanlık Tezi
Migren ve alt grupları ile gerilim tipi baş ağrısı ve alt gruplarının klinik,
Demografik özellikleri ile tedaviye yanıtlarının karşılaştırılması

Yayınlar

 • Sexsual Dysfunction And Sympathetıc Skin Response  Recorded From The Genital Region in Women With Multiple Sclersosis  (2007: Yaprak Seçil; Yesim Yetimalar; Muhtesem Gedizlioğlu; Esra Arpacı; Figen Tokuçoğlu; Ayşen İnceoğlu Kendir; Mustafa Basoglu; Cumhur Ertekin)
 • Unusual Primary Manifestations Of Multiple Sclersosis (2008-Yeşim Yetimalar, Yaprak Seçil, Ayşen Kendir İnceoğlu, Şölen Eren, Mustafa Başoğlu)
 • Chronıc Migraine : A Prospective Clinical Study in A Headache Center Popultion (2009 – Yeşim Yetimalar Beckmann MD,; Yaprak Seçil MD,; Ayşen İnceoğlu Kendir,; Mustafa Başoğlu)
 • İlaç Aşırı Kullanım Başağrılı Klinik Ve Tedavi Özellikleri (2009-Dr. Ayşen İnceoğlu Kendir, Dr. Yeşim Beckmann, Dr.Yaprak Seçil, Dr. Gaye Eryaşar , Dr. Mustafa Başoğlu)
 • İki Olgu Nedeni İle Disferlinopati (2011-Gaye Eryaşar, Yaprak Seçil, Yeşim Beckmann, Ayşen Kendir İnceoğlu, A. Gülden Diniz, Mustafa Başoğlu)