Check Up ve Sağlıklı Yaşam Merkezi
Biz Sizi Arayalım Detaylı bilgi için sizi arayalım

Merkezimiz Hakkında

YouTube kanalımıza abone olun!

Özel Ege Şehir Hastanesi, kişiye huzurlu ve kendini güvende hissettiren tecrübeli hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, üstün altyapı ve teknik donanımı ile her branşta 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır.

Check- Up, sağlık sorunu olmayan bir kişinin, olası hastalıklarını erken dönemde tespit edilmesini ve önlem alınmasını amaçlayan; yaş, genetik yapı ve çevresel faktörler dikkate alınarak yapılan sağlık taraması olarak tanımlanmaktadır. Check – up, hastalığın erken teşhisi, tedavisi veya ilerlemesini önlemek için önemlidir.

Check- UpErken tanıyla hastalıkların sorun oluşturmadan saptanıp tedavi edilmesi, tıp camiasında her zaman kabul görmüş bir husustur. Check-up, paket olarak satılan bir sağlık hizmetidir. Paket içeriği yaşa ve cinsiyete göre değiştirilebilmektedir. Özel Ege Şehir hastanesi Check up ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde; alanında uzman hekimlerimizle kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz. Yaşınıza ve cinsiyetinize göre hazırladığımız, ileri dönemlerde başınıza gelebilecek rahatsızlıklarla ilgili birçok tetkiğin ve tahlilin bulunduğu Check Up paketlerimizi seçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: 0232 390 0 390

Her sağlıklı bireyin yılda bir kez check-up yaptırması son derece önemlidir.