Birimlerimiz

Acil Servis

Ani gelişen,kişinin yaşamını yada yaşam bütünlüğünü tehdit eden süreç ‘Acil Sağlık Durumu’ olarak tanımlanmaktadır.Bu durumdaki hastalara, akut gelişen hastalık yada yaralanmalar için Acil servis de müdehale edilmektedir.

Doktorlar

Dr. Kubilay Şahin

Dr. Oktay Karakaş

Dr. Ümit Aktürk

Deneyimli Ekip

Alanında uzman doktorları acil servis alanında deneyimli hemşire ve sağlık personellerinden oluşan dinamik bir kadro ile tüm hastalara multidisipliner hizmet anlayışı ile 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

 

Gündüz saatlerinde acil servisten hizmet alan tüm hastalar,mevcut tüm branşlardan destek alınarak değerlendirilmekte; gece saatlerinde ise ihtiyaç durumunda en kısa sürede icapçı ekibin desteği alınmaktadır.

Ulaşım

Acil servis girişi hastaneden ayrı, oldukça geniş, ulaşımı kolay ve önünde acil hasta getiren araçların ve ambulansların rahatça manevra yapabilecekleri, park edebilecekleri alana sahiptir.

Donanım

Acil servis de tedavi ve müdehale için gerekli tüm cihazlar ile donatılmış bir adet muayene, bir adet müdehale, bir adet resüsitasyon,bir adet alçı odası ve dört yataklı müşehade odası bulunmaktadır.

 

Hastaların ilk tedavi ve gözlemleri yatak başı monitörleri olan dört yataklı müşehade odasında yakın sağlık personeli gözetiminde  yapılmaktadır.

 

Acil servisimizde tüm ileri ve gelişmiş hastanelerde olduğu gibi biyokimya, mikrobiyoloji ve radyoloji (röntgen,tomografi,MR) ünitelerinin 24 saat açık bulundurulması acil hastaların tetkikinde önemli kolaylıklar sağlamaktadır.

Acil Servis

BİLGİ VE RANDEVU İÇİN BİZ SİZİ ARAYALIM
Whatsapp Destek